ONLINE DERSLER
Anasayfa / İngilizceciyiz News / Ender Hoca’dan Online İngilizce Dersleri

Ender Hoca’dan Online İngilizce Dersleri

İLKTASLAKTüm yıl boyunca ilk ve ortaokul öğrencileri için derslere yardımcı ve okul müfredatına uygun bir çalışma programıyla İngilizce bilginizi geliştirmek ister misiniz? Üstelik bunun için herhangi bir kuruma gitmenize artık gerek yok! Evinizin rahatlığında internet üzerinden Online derslerimize katılabilirsiniz

Canlı Ders ve Avantajları Nelerdir

Canlı İngilizce dersi nedir?

Canlı ders; internette ingilizceciyiz.com uzaktan eğitim sistemi üzerinden Ender Hoca’dan canlı canlı dersi dinleyip,

online istediğiniz soruları sorarak evinizin rahatlığında zaman kaybetmeden sınavlara hazırlanabileceğiniz ve

İngilizcenizi istediğiniz seviyeye çıkarmanızı amaçlayan çağın en verimli eğitim sistemlerinden biridir.

 

Canlı Dersin Avantajları Neler?

Dershane yolunda zaman kaybı yaşamazsınız. Zamanı verimli kullanırsınız.

Canlı derslerde sorularınızı anında sorabilirsiniz.

Dersler haftaiçi 19.00-20.20 arasında olduğu için diğer işlerinize ve ödevlerinize zaman kalır.

Dilerseniz hafta sonu gruplarımızda mevcuttur.

Canlı derslerde dershaneye göre daha sessiz ve güvenilir bir ortamda derslerinizi alırsınız.

 

 

Sistem Nasıl İşliyor ?

ingilizcecyiz.com Uzaktan Eğitim Sistemi, canlı eğitime dayalı bir sistemdir. Canlı derslerin günü ve saati programa kayıt olduğunuzda Ender hocayla karşılıklı görüşme neticesinde belirlenir. Kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize her dersten önce bir e-mail gelir. Tek yapmanız gereken e-mailde size gönderilen linke tıklamak. Ders saati geldiğinde sisteme giriş yaparak derse katılabilirsiniz.

 

Kayıtlar ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor?

Sürekli yeni gruplarımız açılmaktadır. Normalde eğitim-öğretim sezonumuz tıpkı okullardaki gibi eylül ayında başlar, haziran ayında sona erer. Ancak dilediğiniz zaman herhangi bir sınıf düzeyinde aramıza katılabilirsiniz. Sene başında ve dönem başlarında kayıt olmanın ve 4 ya da 8 aylık paket programları satın almanın fiyat olarak daha avantajlı olduğunu belirtelim. Ancak aylık ödeme yaparak dönem içinde sisteme dahil olan öğrencilerimiz içinde Türkiye’deki en uygun özel ders ücretlerini sunmaya gayret gösteriyoruz.

 

Kimler Kayıt Olabilir?

Şu anda aktif olarak ortaokul düzeyinde 6.7. ve TEOG sınavına hazırlanan 8.sınıflarımız için gruplarımız açılmaktadır. Ders kitaplarına ve Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak her hafta planlı bir şekilde en güncel görsel ve işitsel kaynaklardan faydalanılarak konu anlatımları yapılmakta ve konulara paralel testler çözülmektedir. Her bir soru Ender Hoca ile karşılıklı olarak incelenir.

 

Ender Hoca kimdir?

Ender Hoca hayatının 25 yılını İngilizce eğitimine vermiş, hali hazırda Milli Eğitime bağlı devlet okullarında 12. senesini dolduran, yaklaşık 4 yıldan bu yana Online dersler konusunda  uzmanlaşmaya gayret gösteren her ne kadar pek bulamasa da boş vakitlerinde İngilizce eğitim videoları oluşturarak youtube’ta paylaşan, daimi hedefi İngilizce’den korkmayan ilkeli ve dürüst bir nesil yetiştirmek olan bir İngilizce öğretmenidir.

 

Ders sırasında soru sorabilir miyim?

Canlı derslerde, tüm sorularınızı online olarak öğretmeninize sorabilirsiniz.

 

Sistemi kullanmak için nelere ihtiyacım var ?

Derslerimiz online ortamda gerçekleşmektedir. Bu nedenle internet bağlantınızın olması gerekiyor. Derslerde sorun yaşamamanız için İnternet bağlantı hızı en az 1 mbit olmalıdır. Bunun dışında ders davetiyelerini göndereceğimiz bir e-mail adresiniz olmalı.

 

Video ve canlı dersleri izlediğimde internet kotam dolar mı?

Canlı dersler 1 saatte ortalama 300 MB internet kotası doldurur. Örneğin: Aylık 25 GB kotası olan bir kişinin kotası 83 saat canlı ders izleyerek dolabilir. TTNET’te adil kullanım kotası minimum 25 GB.’dir. Kısacası kotanızı etkileyecek bir durum söz konusu değildir.

 

Nasıl Kayıt Olurum?

ingilizceciyiztv@gmail.com adresine size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ad-soyad bilgilerinizi göndermeniz yeterli. Gün içerisinde size dönüş yapılacaktır.

 

Tanıtım Derslerimize Katılın!

Herhangi bir ücret ödemeden tanıtım amaçlı bir dersimize katılabilir, online İngilizce dersinin size ve ya çocuğunuza ne şekilde faydalı olacağını gözlemleyebilirsiniz. Kayıt olma zorunluluğu kesinlikle yok!

 

 

 

Hakkında Adming

2 yorum

  1. 4. sınıfa giden bir kızım var ingilizce konusunda yardıma ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz sevinirim

  2. Hocam çok başarılı bir site elinize emeğinize sağlık. İngilizce öğrenmeye çalışan biri olarak bu online ingilzice dersleri çok faydalı oluyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kolaylık veya Zorluk Bildiren Cümle Kalıpları

Cümle Kalıpları It’s a piece of cake.: Benim için çocuk oyuncağı. O iş ben de. ...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.