ONLINE DERSLER
Anasayfa / İade Koşulları / İade Koşulları

İade Koşulları

İade Koşulları

GARANTİ
ÖZTAN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. ÖZTAN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.
ÖZTAN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ sadece “Hizmet Sözleşmesi”nde belirtilen yükümlülüklerini yerine getireceğine dair “Garanti” vermektedir.

TESLİMAT ŞARTLARI
Bu site üzerinden alınan üyelik tabanlı herhangi bir hizmet, ödeme yapıldıktan sonraki 24 saat içerisinde aktif edilecek ve kullanıcının belirttiği e-posta adresine gerekli erişim bilgileri gönderilecektir. Bu site üzerinden satılan ürünlerin hepsi “hizmet” kategorisinde olduğu için aksi belirtilmedikçe kullanıcıya herhangi bir kutu, yazılım veya benzeri bir ürün postalanmayacaktır.

HİZMET/ÜRÜN İADESİ
Siteden ilk kez hizmet alacak gerçek veya tüzel kişiler 7 gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeksizin sözleşmesini tek taraflı iptal edip, ödemiş olduğu ücreti iade alabilecektir. 7 günden sonra kullanıcı ÖZTAN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ’ nin hizmet sözleşmesinde belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmediğini ispat ederse üyeliğinin kullanmadığı kısmı kadar iade alabilecektir.

 

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you s

Hakkında Adming

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.